3057b96ed01b275

Historia Wielkiego Wybuchu

Wiecie co się dzieje kiedy dwie energie w postaci koleżanek Anek spotykają się na włoskim południu? Wybucha bomba dobrej energii, pomysłów, chęci pozytywnych zmian, wiary w samorozwój i przeształcanie już danych potencjałów w kreatywność i celebrację życia.

Spotkałyśmy się kolejny raz w pracy, Ania Kurpas – stylistka i Ania Ciupryk – fotograf od roku mieszkająca niedaleko Bari, na wybrzeżu Apuglii. Tym razem projekt realizowany był właśnie tam, w Polignano, ale czy to właściwie była praca ? Kiedy tworzysz z pasji i w tak magicznym miejscu to raczej prawdziwa przyjemność. Niesamowita atmosfera tego urokliwego miasta, pobudzona otoczeniem przyrody, widokami, smakami kuchni i wina zamieniała każdą niemal chwile w harmonijne doświadczenie. Nasza kreatywność wzrosła szybko w takich warunkach. Postanowiłysmy wykorzystać potencjał twórczy tego miejsca, połączyć go z naszą Pozytywną energią  i zaprosić innych do przeżycia tego samego doświadczenia- poza miastem i codziennym brakiem uwagi. Tak powstal pomysl zrealizowania warsztatów rozwojowych Positivo Puglia. Z zamiłowania do piękna i smaku, z poszukiwania i nieustannej chęci tworzenia realizujemy dla Was pierwsze warsztaty. Chcemy tworzyć je z pasją, razem z Wami i dla Was, dlatego mamy nadzieję, że wesprzecie nas swoją obecnością dając zapalnik i możliwość realizowania kolejnych naszych super pomysłów. Jesteście częścią naszego projektu, a my naprawde wierzymy w potencjał ludzki. Ruszamy w kwietniu:

Warsztatami Food Porn – czyli wszystko od włoskiej kuchni.  Dla osob, ktore beda mialy ochote celebrowac Swieta Wielkanocne w Polignano – przygotowałyśmy rowniez opcje pobytu w tym czasie.

Zaraz po swietach zapraszamy na rezolutne spalanie neichcianych kalorii i Warsztat Train My Way z Adą Pałką.

To dopiero poczatątek bo zarówno my jak i miejsce tryska potencjałem. Mamy miliony pomysłów i pragniemy z Wami dzielić się naszą wiedzą, doświadczeniem i wiarą w siłę samorozwoju w iście inspirujących okolicznościach.

To pomysł na ciekawe spędzenie urlopu, ucieczka od zgiełku wprost w ramiona dolce vita, inwestycja w siebie, miejsce wymiany dobrej energii.  Wierzymy, że jak i my zakochacie się w tym miejscu.

TEAM Jesteśmy twórczym zespołem.
team

Fotografka z piętnastoletnim stażem oraz producent sesji zdjęciowych, prywatnie miłośnik gotowania.Od roku mieszka niedaleko Bari. Jej uwielbienie do południowych Włoch przetworzyła w pomysł na pełne pasji warsztaty samorozwojowe. Dziś gotowa podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami witając Was z otwartymi rękami na rudej ziemi Puglii, pełnej słońca i oliwy.

team

Niezwykłe połączenie artystycznej duszy i technicznego umysłu zafascynowanego nowymi technologiami, szczególnie z zakresu sztucznej inteligencji. Wspóltwórca idei warsztatów Positivo. Stylistka z wieloletnim stażem oraz miłością do design thinking podzieli się z Wami swoją wiedzą, doświadczeniem i serduchem.

team

Trenerka personalna, promotorka nie tylko aktywności fizycznej ale i zdrowego life style. Znana ze swoich programów fitness i reklam jest również chodzącą motywacją i energią. Przygotowała specjalnie dla Was autorski program treningów wraz z dietą by zainpirować oraz aktywnie spedzić czas w wyjątkowej scenerii włoskiego wybrzeża.

team

Nasz ulubiony kucharz. To radość gotowania i miłość do lokalnej kuchni Puglii oraz pozytywna energia w czystym włoskim stylu. Założyciel Puglia Kitchen, wychowany na południu Włoch, podzieli się z Wami nie tylko przepisami i pasją ale także produktami z rodzinnej farmy.

Zapraszamy serdecznie !